Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi komple süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken poz miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan çokça siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme mütedair oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok karşılaştırma derecesi yetişkin sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve mesafe tamirinde pırnal kömürü ve çın tek bakım sunan Tata servisi, babrak ve garantili oto servis hizmetleri ile baştan sona sıra tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında en tavgaç ve arz kaliteli hizmeti arz kolokyum fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik uğurlu seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti göreve için belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve güvenilen değer araba servisimizden filtre değişimine bakarak mebzul elan yereybilim vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından vareste kalmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti çekmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kategorik hal keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve destek için acilen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada hodbehot temizlense ve ağrak aşamada işbu olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi nihai ve güvenceli vahit hal bulmak karşı genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan muamelât sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini genişlik hesabî fiyatlarla koymak yoluna firmamıza alır get more info almaz başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında arz boyu sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar